Nové cigarety iQOS

Váš IQOS může být originální

Na internetových stránkách www.novatvar.cz si můžete objednat barevné skiny, které váš IQOS ochrání například proti poškrábání a zároveň ho odliší od jiných zařízení IQOS.

S novinkou v podobě cigarety, která ohřívá tabák na teplotu 350 °C a nedochází ke spalování přichází tabákový gigant Philip Morris. Cigareta iQOS bude k dostání na našem trhu v nejbližším období. Jedná se o alternativní možnost pro kuřáky, kteří si již nechtějí zanášet plíce dehtem a dalšími chemickými látkami z klasických cigaret. Cigarety iQOS mohou být používány také v restauracích a na zastávkách veřejné dopravy. Do cigaret jsou používány tabákové náplně.

VÁŠ PRVNÍ IQOS ZA SUPER CENU

Získej svůj první IQOS za zvýhodněnou cenu. V prosinci získáš navíc 300,- Kč  při použití unikátního kódu 44417JPO. Přejdi na internetové stránky Philip Morris na internetové adrese https://cz.iqos.com/zadej unikátní kód 44417JPO a sleva je tvoje.

Originální vánoční dárek, který potěší

Kde se prodávají iQOS cigarety

Prodej IQOS je spuštěn ve více než 25 zemích celého světa. Největší úspěchy zaznamenává cigareta IQOS v Japonsku.

 Internetové stránky novacigareta.cz s informacemi o škodlivosti klasického kouření. Cigareta iQOS je moderní produkt alternativního kouření, který je šetrný k životnímu prostředí, nekuřákům (pasivním kuřákům), ale také k samotným kuřákům.