Dejme STOP kouři S Iqos

Jako vášnivý kuřák musím připustit, že po 25 letech kouření 40 až 60 klasických cigaret pozoruji určité negativní vlivy na mé zdraví. Jde především o častější dusivý kašel, rychlou únavu při sportu a jiných aktivitách ( nesnesitelné zadýchání, kdy myslím, že mi vyskočí srdce). 

Je nejvyšší čas si přiznat, že můj doktor mohl mít pravdu, když mě celý můj kuřácký život strašil kyslíkovou lahví, kterou budu vláčet.

Nějaké náhražky v podobě e-cigaret určitě zkoušet nehodlám, ale výrobek iQOS mě nadchl (prozatím z doslechu). Přístroj iQOS i tabákové náplně (s opravdovým tabákem ) už jsou na cestě. Hned jak dorazí, budu vás informovat, jestli je chválou opěvované zařízení iQOS opravdu tak SUPER.

ZA MĚ SUPER !!!!!

iQOS přišel do druhého dne z Polska. Náplně HEETS jsem si objednal v internetovém obchodě, který spustila společnost Philip Morris na internetové adrese myiqos.com.  Eshop je spuštěn pro jednotlivé státy s lokalizací IP. adres. V internetovém obchodě je cena kartonu ( 10 krabiček - 200 cigaret ) 900,- Kč. Ke každému kartonu obdržíte také 10 ks čistících tyčinek na přístroj iQOS. ( zboží máte za 24 hodin)

Přechod z klasické cigarety na iQOS byl jednoduchý. Chuť HEETS YELLOW je hodně podobná cigaretám Marlboro Light ( měli celkem pravdu). 

Je to můj subjektivní názor, ale již týden jsem si nezapálil normální cigaretu a funguju perfektně.

Ohlasy jsou na iQOS velmi pozitivní, jenom distribuce samotných přístrojů malinko pokulhává. Než se mi ozval tzv. iQOS PARTNER tak jsem měl zařízení doma ( ze zahraničí ) včetně faktury ( Philip Morris Polska ).

Doba pokročila a již třetí týden kouřím iQOS. 

Situace se možná zlepšuje i v distribuci samotných iQOS zařízeních.

DOPORUČENÍ: v trafikách žádejte čistící tyčinky. Jinak může dojít k zanešení vašeho přístroje iQOS.

Rizika kouření

V tabákovém kouři při spalování klasické cigarety bylo odhaleno velké množství látek s karcinogenními účinky. Tyto látky vznikají během hoření. Jedná se převážně o malé částečky organického i anorganického původu. Samotný tabákový kouř je zařazen do seznamu karcinogenů třídy I A, tedy nejvyšší nebezpečnosti.